Ремонт сколів та тріщин на лобовому склі
Швидко, без слідів і з гарантією

Ремонт відколу або тріщини автомобільного скла обійдеться дешевше і швидше його заміни, якщо звернутися до фахівців АвтоПро відразу ж при виявленні пошкодження. Тому як після появи сколу або тріщини радіус пошкодження починає розростатися під дією вібрацій і перепадів температур. Тріщина перетворюючись в павутину, буде рости до тих пір поки не добереться до краю скла, що неминуче призведе до гіршого огляду, а в наслідку до заміни автоскла, що в свою чергу тягне ще більші витрати.

Важливо знати!
Незважаючи на те, що фахівці АвтоПро мають великий досвід по ремонту автоскла і все необхідне для цього обладнання, якість робіт багато в чому буде залежати від того наскільки швидко ви звернулися до нас після появи сколу або тріщини. Вся справа в обсязі забруднення самого місця пошкодження, який залежить від пори року і коливається від одного дня до трьох місяців. Це мікрочастинки бруду, пилу, хім. елементи миючих засобів і антізаморажівающіх рідин. Повністю бруд з пошкодження вичистити практично неможливо, і вона залишиться в будь-якому випадку.

Ремонт чи заміна автоскла?

Спочатку сколи і подряпини мають не великі розміри, але з часом вони розростаються тріщинами по склу, якщо вчасно не вжити відповідних заходів щодо їх усунення. Майстри АвтоПро зроблять це швидко і якісно. А якщо утворилась тріщина, все інакше. Якщо її розмір не перевищує 10-12см, то автоскло ще можна відновити. Але якщо довжина тріщини перевищує 15см, то скло бажано повністю замінити, тому що дуже мала ймовірність його ремонтопридатності. Для того що б, точно визначити можливість ремонту лобового скла вашого авто, ми готові запропонувати вам безкоштовний попередній огляд пошкодженого автоскла в Чернівцях. Для цього достатньо відправити нам заявку через форму розташовану на цій сторінці.

    ЗАЯВКА НА РЕМОНТ АВТОСКЛА У ЧЕРНІВЦЯХ
    Залиште заявку на ремонт лобового скла і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин.    Выберите услугу:
    Ремонт сколівРемонт тріщин