Тонування автоскла в Чернівцях
Швидко та якісно зробимо повне тонування вашого автомобіля з гарантією якості і за оптимальними цінами.

Що таке тонування авто?
Зазвичай виділяють два види тонування автоскла:

 • Заміна автоскла на затоноване заводським способом.
  Цей варіант тонування стекол авто вважається більш надійним, якісним. Витрати на заміну скла автомобіля більш вагомі, ніж інший вид тонування - поклейка плівки.
 • Поклейка плівки безпосередньо на скло автомобіля.
  Така процедура займає кілька годин. Переваги поклейки плівки очевидні: тонування стекол коштує недорого, робиться швидше, а якістю не поступається заводської тонування скла автомобіля.

Навіщо потрібно тонування стекол автомобіля?

Автомобіль повинен давати можливість відчувати комфорт водіям і пасажирам. Багато хто не може відчувати себе захищено, комфортно за умови повної видимості перехожими і іншими водіями, що відбувається в салоні автомобіля.
Цю проблему вирішує тонування стекол - вибираючи необхідний відсоток проникнення, можливість побачити пасажирів всередині, водія перехожими зводиться нанівець.
Незважаючи на популярність тонування автомобіля, процедура носить не тільки естетичний характер і може вибиратися водієм на свій розсуд, але і строго регламентується законодавством.
Тільки якісне, законно дозволене тонування автоскла допускається на вітчизняних дорогах.
Компанія "АвтоПро" пропонує тонування стекол в Чернівцях, відповідну законодавчим вимогам, нормам державного стандарту. Фахівці компанії знають, яка тонування скло виправдає Ваші бажання!

Що пропонує АвтоПро?

На сьогоднішній день компанія "АвтоПро" пропонує повний спектр послуг з тонування автоскла в Чернівцях, а саме:

1. Тонування бічних водійських стекол

2. Тонування бічних пасажирських стекол

3. Тонування лобового скла

4. Тонування заднього скла

5. Тонування кватирок

Ви можете замовити, як повну, так і часткову тонування стекол вашого авто скориставшись спеціальною формою на цій сторінці.

 

  ЗАЯВКА НА ТОНУВАННЯ АВТОСКЛА
  Заповніть та надішліть форму і наші фахівці зроблять розрахунок вартості, а також забронюють зручний для вас час проведення відповідних робіт.  Выберите услугу:
  Повне тонування автоЧасткове тонування авто