Мобільний автоскло сервіс в Чернівцях

Компанія "АвтоПро" завжди прагне надати своїм клієнтам сервіс європейського рівня. Ми чудово розуміємо, що бувають в житті ситуації, коли наш клієнт в силу різних обставин не може приїхати до нас для ремонту або заміни автомобільного скла. Для таких випадків ми сформували спеціальну "Мобільну бригаду". І сьогодні, можемо запропонувати Вам послугу по ремонту або заміні (лобового, бокового, заднього) автоскла з виїздом наших фахівців у зручний для Вас час та місце в межах Чернівців або навіть Чернівецькій області.

Woman Phoning For Help After Car Windshield Has Broken

Переваги мобільного сервісу від "АвтоПро"

- Вам не потрібно чекати, коли з'явиться можливість відвідати автосервіс щоб відремонтувати або замінити скло.

- Професійна мобільна бригада по ремонту / заміни автоскла, може виїхати до Вас додому, на роботу або в будь-яке інше місце, де б Ви не знаходилися в межах Чернівецької області.

- Наші майстри привезуть і встановлять автоскло, поки ви займаєтеся своїми деламі.Так Ви економите свій час.

- Вам не обов'язково знаходиться біля свого авто під час сервісного обслуговування, але ви завжди можете спостерігати за процесом.

- Завдяки накопиченому досвіду наших майстрів і професійних інструментів, мобільний сервіс не поступається за якістю тих же робіт вироблених в автомайстерні.

- На всі роботи нашого мобільного сервісу поширюються ті ж гарантійні зобов'язання строком 1 рік.

    ЗАМОВИТИ МОБІЛЬНИЙ СЕРВІС
    Залиште заявку на "Мобільний сервіс" і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин.

    Заміна лобового склаЗаміна заднього склаЗаміна бічного склаРемонт лобового скла

    Увага! Несприятлива погода може ускладнити робочий процес по ремонту або заміні автоскла на вулиці. Тому рекомендується забезпечити навіс або опалювальне приміщення. Це необхідно для комфортної роботи наших майстрів, збереження правильної технології ремонту / заміни автоскла, а також надання гарантій на виконані роботи.